1. Greta parašė:

  Esame patenkinti aiškia komunikacija, duotais patarimais. Komanda atsižvelgia į klientų pageidavimus. Patiko atliktų darbų organizavimas ir kokybė, meistrai dirba tvarkingai ir išmano savo darbą. Rekomenduojame.

 2. Tomas parašė:

  Karolį ir MK Statyba komandą man rekomendavo draugai. Rekomendacijos atitiko realybę. Darbus atliko labai operatyviai ir kokybiškai, matosi, kad kiekvienas išmano savo darbą, visi procesai sustyguoti. Komanda, kuria galima pasitikėti ir kurią mielai rekomenduosiu kitiems.

 3. Marius parašė:

  Super komanda, komunikacija labai gera, darbai atlikti labai kruopščiai ir be jokiu trūkumu. Žmonės kuriais galima pasitiketi.
  Rekomenduoju drasiai, visiems kas nori, kad namas su kampais butu

 4. Tomas parašė:

  MK statyba mūsų namams įrengė pamatus. Bendradarbiauti buvo labai malonu, darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Visas iškilusias problemas išsprendėme kartu. Labai stipriai rekomenduoju.

 5. Egidijus parašė:

  Aciu Karoliui ir jo komandai uz tvarkingai ir kruopsciai islieta tvoros pamata su atramine siena. Darbai atlikti be priekaistu ir laiku. Komanda neziuri i laikrodzius kada baigsis darbo valandos, o reikalui esant dirba gerokai ir po darbo valandu. Saunuoliai vyrai!

 6. Laura parašė:

  Esame patenkinti atliktais darbais, darbuotojų mandagumu ir malonu kad buvo atsakingai ir organizuotai nustatytu terminu atlikti darbai, ačiū.

 7. ANDRIUS.R parašė:

  MK statybos -Modesto ir Karolio vadovaujama komanda tikrai nustebino savo darbais! Tikrai kruopščiai ir greitai atliko betoninės perdangos įrengimą! Neturiu priekaištų. Savo specialybės profai. Nenusivyliau ir bendravimu, viskas puikiai išaiškinta ir patarimų duota. Liuks komanda! Rekomenduoju.

 8. Saulius K. (Prienai) parašė:

  Rekomenduoju. Greitai, kokybiškai ir profesionaliai daro pamatus

 9. Lina Zukiene parašė:

  Puiki komanda, punktualūs, išmanantys savo darbą. Rekomenduoju!

 10. Irmantas Garliava parašė:

  Turėjau pamato projektą o MK Statybą pasirinkau kaip rangovą gavęs rekomendaciją. Susitarėme greitai ir aiškiai, darbus pradėjo ir užbaigė laiku. Net šiektiek anksčiau negu buvome pasirašę sutartyje. Darbai atlikti tiksliai pagal projektą

 11. M. Aleksandras parašė:

  Šiomis dienomis labai sunku rasti patikimus žmones kurie į darbą žiūrėtų su perspektyva bei kokybe. Tačiau, iškilus problemai mano vianam iš investuojamų projekto pastatų iškilo daug problemų dirbant su pirmaisiais „Statybininkais“, o juos galėčiau būtent apibūdinti kabutėse, nes padarė daug klaidų kurios buvo givybiškai neapdairios. Tad esu labai laimingas, jog sutikau šiuos žmones, kurie buvo pasiryžę ištaisyti buvusių „Statybininkų“ Klaidas, nes jų buvo begalės ir tikrai ne saugios. Esu dėkingas Karolio vadovaujamai ir patikimai komandai MK STATYBA. Jie atsirado mano darbų apsuptyje po rekomendacijos iš žmogaus, kuris žinojo jog ši komanda dirba kokybiškai bei atsakingai. Jie ne tik kokybiškai dirbo, bet ir pasidalino geromis įžvalgomis. Tikrai rekomenduoju šią komanda, nes tai žmonės, kurie žino ir supranta šią sritį, bei visada bendrauja su pačiu darbų užsakovu, patikslindamas koks bus kitas žingsnis ir kas jau yra padaryta. Tad nereikėjo pačiam domėtis. Šį darbą atliko tikrai pagirtinai. Manau kuo daugiau tokių komandų, tuo daugiau kokybės statybose!

 12. Indrė vičiūnai parašė:

  Kokybes ir pinigu santykis 100% geri ir saziningi meistrai. Darbas atliktas greitai ir kokybiskai. Pateikta samata baigus darbams nepakito. Rekomenduojame 🙂

 13. Mindaugas parašė:

  Esu labai patenkintas MK statybos darbu. Pamatai – pats namo pagrindas. Kaip sako liaudies išmintis: kaip pasiklosi, taip išmiegosi, t.y. kaip klosi pamatą, taip ir namas stovės. Be abejonės, ši svarbi pradinė dalis pareikalauja ypatingo savininko dėmesio. Kaip tik to laiko aš neturėjau. Dirbau G.Nausėdos rinkiminiame štabe ir visas mano dėmesys buvo sukoncentruotas į paskutinį rinkimų etapą. Todėl proceso kontroliuoti negalėjau. Turėjau pasitikėti Karoliu ir jo komanda („MK statyba“). Labai džiaugiuosi, kad jie dirbo profesionaliai, sąžiningai, darbą atliko laiku, taigi, mano pasitikėjimą visiškai pateisino. Rekomenduoju tik „MK statybą“!

  Mindaugas Kubilius
  CEZARIS STRATEGIES vadovas

 14. Kęstutis parašė:

  Dėkoju už kokybiškai atliktą darbą – įrengtus dvibučių namų pamatus. Vyrai dirbo atsakingai, sutartu laiku užbaigė darbą. Kokybe esu patenkintas. Jei reikės kreipsiuosi vėl ir kitiems rekomenduoju. .

 15. Raimundas parašė:

  Dėkojame už kokybiškai atlikta darbą.Rimti,patikimi,rekomenduojame. Aciu

 16. Vytautas Laisvės al. parašė:

  Įmonę „MK Statyba“ rekomendavo pažįstamas ir ši įmonė tikrai pateisino visus mano lūkesčius .Tad noriu padėkoti šiai kompanijai už puikų komunikavimą darbų eigos klausimais
  operatyviai ir profesionaliai atliktais (perdangos betonavimo) darbais.
  REKOMENDUOJU VISIEMS „MK Statyba“

 17. Tadas parašė:

  Esu vienas iš tų kuriems sudėtinga įtikti, daug tikrinu ir klausinėju prieš pradedant darbus (išnaršiau tikriausiai viską internete ką tik galima buvo rasti apie MK Statyba). Ir ką? ši komanda sudomino nuo pat pradžių, nežinau kodėl, bet jau po pirmo susitikimo matėsi, kad bendradarbiausim, abejonės kilo tik dėl nepasitikėjimo (juk jūsų nepažįstu), bet jos išsisklaidė po pradėtų darbų ir pirmų rezultatų. Darbai buvo atliekami operatyviai, laikantis plano. Darbai atlikti tvarkingai. Priduoti anksčiau nei sutartas laikas. Matosi jog komanda suinteresuota dirbti ir darbus padaryti kokybiškai. (vienas kitas niuansėlis buvo išlindęs bet atsakymai bei sprendimai surasti.)
  Į priduotus darbus žiūrėdavau kaip pedantas ir ieškodavau prie ko galima prikibti, bet dėja padaryta viskas tikslia pagal projektą. 10 balų su pliusu. Šaunuoliai! Gražu žiūrėti. Statybviete sutvarkyta.
  Į klausimą ar samdyčiau šią komanda vėl, galiu atsakyti net nedvejodamas jog tikrai TAIP.
  Ar rekomenduočiau? Tikrai Taip.

  Didelis AČIŪ komandai! Išlaikykite darbų kokybę aukščiausiame lygyje ir tobulėkite!

 18. Paulius parašė:

  Tvarkingai, kokybiškai ir savalaikiškai atliko pamatų įrengimo darbus (gręžė polius CFA metodu). Dirba tikrai ne „aklai“, bet įvertina visus faktorius, pataria ir pasiūlo geriausią įmanomą variantą ir kas svarbiausia – nevaiko kliento ieškoti medžiagų, pasirūpina patys. Komunikacija su klientu – puiki. Galutines sąskaitas detalizavo, neaiškumus išaiškino. Esame labai patenkinti! Tikrai tęsime darbus kartu toliau. Rekomenduoju visiems kas nori gauti puikų, kokybišką galutinį rezultatą ir pamiršti senąjį „statybininkus reikia prižiūrėti“ mentalitetą.

 19. Egidijus parašė:

  Dėkojame už puikų laiku ir kokybiškai atlikta darbą. Rekomenduojame. Aciu

 20. ?!?! parašė:

  Šaunuoliai! Puikiai atliko savo darba, rekomenduoju!

 21. Algis, Vilijampolė parašė:

  Esu patenkintas darbų kokybe ir kolektyvo požiūriu į darbą, dirba greitai ir pakankamai kokybiškai!

 22. MK STATYBA parašė:

  Dėkojame už jūsų atsiliepimus. 🙂 Mes esame suinterisuoti į klientų norus, bei jų lūkesčius, tad mums labai svarbi kiekvieno kliento nuomonė, bei atsiliepimai apie mus. Tai mus skatina judėti į priekį, bei tobulėti. Džiaugiamės galėdami jums padėti ir bendradarbiauti.
  Su pagarba,
  MK statyba

 23. Vytautas, Garliava parašė:

  Itin nemėgstu statybininkų – daug svetimos blogos patirties. Šį kartą teko persilaužti, rizikuoti ir laimei „neužsirovėm“.
  Ši komanda – ne „lietuviški“ statybininkai. Kruopštūs, tvarkingi, bendravimas be „išsikalinėjimų“, jokių papildomų neaiškių sąmatos keitimų. Komanda lanksčiai žiūrėjo į darbų eigą bei dėl nepalankių oro sąlygų atidedamų statybos darbų. Nustebino darbo su medžiagomis kultūra – labai racionaliai naudoja medžiagas. Statybvietė palikta tvarkingai, ne kaip sąvartynas.
  Rekomenduoju (tą darau labai retai) kam reikalinga kokybė.

 24. Vytautas parašė:

  Greitas, kokybiškas darbas. Vyrai dirbo nuoširdžiai, be arogancijos, kaip sau.
  Tikrai rekomenduoju jų paslaugas kitiems. Nesigailėsite.

 25. Lukas Aleksotas parašė:

  Statybose labai dažnai darbų kokybė, atlikimo terminas kaip ir galutinio atsiskaitymo suma po susitarimo skiriasi nuo realaus rezultato, T,y, darbus pradeda ne tada kada buvo tartasi, statybines medžiagas naudoja netikslingai, tad kaštai išauga bedirbant, o galiausiai pasirodo, jog neviskas taip paprastai darosi kaip atrodė žadant, Šiuo metu statybos sektoriuje galime sutikti nemažai nekompetetingų žmonių, kuriems rūpi tik pinigai, o ne atliktų darbų kokybė. Šie vyrukai netokie. Jauni, perspektyvūs savo srities specialistai, besidomintys technologijomis ir naujovėmis. Rekomenduoju tiems, kuriems reikia kokybės.

 26. Egiss Domeikav parašė:

  Jau 3treji metai is eiles vaziuoja ir daro man pamatus viso 6 pastatai esu patenkintas dirba greitai ir gerai galima butu pasakyt zodi pedantiskai visi zino ka daro nereikia papildomai rupintis uz juos ir sukti galva

 27. Paulius parašė:

  atvaziavo vyrukai ir padare galinga perdanga!

 28. Raimis Garleva parašė:

  Puikiai Irenge namo pamatus bei monolitine perdanga. Greitai ir kokybiskai rekomenduoju

 29. Valdas parašė:

  Esu patenkintas darbų kokybe ir kolektyvo požiūriu į darbą!

Komentuokite

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti *

*

CAPTCHA ImageChange Image

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

MK Statybų grupė © 2017